03434255871

درباره ما

سلام، من مهدی آخوندی پور هستم، کارشناس ارشد مشاوره و راهنمایی، فرزند، برادر، دوست و مشاور شما …

از زمانی که بیاد میارم در تماشای دیگران به علت رفتار آنها فکر میکردم و در تکاپوی پیدا کردن پاسخی برای سوالات خود بوده و هستم درست مانند شما که این متن رو میخونی. همین موضوع منو به سمت مشاوره و ارتباط هر چه بیشتر با درون و بیرون انسان ها سوق داد و تا به امروز در این مسیر گام برداشتم. یکی از معانی زندگی من این است که در فرصت اندکی که در زندگی دارم بتونم هرچه بیشتر بیاموزم و از آن آموزه ها برای کمک به دیگران بهره برداری کنم. در کنار حرفه مشاوره اصولاً به برگزاری سمینار و تدریس میپردازم و از آشنا شدن با افراد جدید هیجان زده میشوم.

مرکز مشاوره تحصیلی و خانواده راه موفقیت زندگی

در همین راستا موسسه راه موفقیت زندگی را در سال ۱۳۹۵ تاسیس و فعالیت های مشاوره ای و آموزشی و برپایی سمینارها، همایش هایی در زمینه خانواده و تحصیلی برگزار کرده و میکنیم.

مرکز مشاوره تحصیلی و خانواده راه موفقیت زندگی ، تیمی مجرب و متشکل از مشاوران کارآزموده می باشد که هر کدام از این مشاوران در زمینه های مختلف تحصیلی و خانواده سال ها فعالیت کرده و تخصص کافی برای راهنمایی شما را دارند.

میدانم که از هرکس و موقعیتی میتوان آموخت و شکست در مقطعی از زندگی نوعی پیروزیست و نهایتا باور دارم زندگی یعنی امید و حرکت.